אלי מור ושות' – חברת עו"ד דין ונוטריון

הדרך הנכונה והיעילה לפינוי מושכר

משנים עבורך את כללי המשחק

הדרך לפינוי מושכר ב"שיטת שלושת השלבים"

כיצד אנו מפנים שוכר בעייתי ב"שיטת שלושת השלבים

בעלי נכסים רבים, בדיוק כמוך, נתקלים בשוכר בעייתי שמחליט כי הוא פשוט לא משלם את דמי השכירות במועד או לא משלם בכלל.

יכול להיות שהשוכר שילם לך רק חלק מדמי בשכירות או אולי הבטיח לך שוב ושוב "אל תדאג אני אשלם לך הכל" ובינתיים החודשים עוברים והנזק שלך גדל.

יכול להיות שהשוכר מסרב לפנות את דירתך בסיום תקופת השכירות ואומר לך "מהדירה לא תוציאו אותי גם עם משטרה…".

ההרגשה שהשוכר מהתל בך והאילוץ "לרדוף" אחר השוכר ואחר דמי השכירות שמגיעים לך מכעיסה ומייאשת.

ודאי שמדובר בתחושה מתסכלת ובחוסר וודאות מבחינתך – אותו שוכר שמחזיק שלא כדין בדירה שלך, שבבעלותך, נוהג בה כאילו הייתה שלו ולעיתים אף מתגרה בך שלא יצליחו לפנותו מהנכס שלך.

הסטטיסטיקה של משרדי מספרת שכ- 15% מהמשכירים יתקלו בשוכר בעייתי בטווח של שנה עד 7 שנות שכירות.

לכן חשוב לי שתדעו שאתם לא לבד – ויש לי פתרונות עבורכם!

אני מאמין שמגיע לך להצליח ולנצח!

אני מאמין שמגיע לך להנות מהנכס שלך  ולקבל את דמי השכירות שמגיעים לך ללא בעיות.

אני בטוח שהניסיון רב השנים שרכשתי בתביעות לפינוי מושכר ישנה עבורך את כללי המשחק. אני אעצור את הנזק שנגרם לך , אפנה את השוכר מדירתך ואגבה את הנזקים שהושכר גרם לך.

במקום שתהיו מובלים ע"י השוכר – נהיה מובילים!

במקום שהשוכר "ינהל" אותך  – אנחנו ננהל הליך משפטי לפינוי מידי מהמושכר!

יחד – אנחנו נשנה את כללי המשחק וכאשר נגיש תביעה לפינוי מושכר, "שעון החול" של השוכר בדירה יתחיל לתקתק לאחור.

באמצעות מגוון הפתרונות לפינוי שוכר שלא משלם או שלא מפנה את הדירה שפיתחתי ו- 20 שנות ניסיון בתחום, אני אחזיר לך את הדירה במהירות שיא ואפעל לגבות עבורך את הנזקים שנגרמו לך.

מצב זה קורה לפעמים גם במסגרת המשפחתית כאשר בן משפחה, בן, בת, אח או אחות מסרבים לפנות את הנכס – לסילוק יד מנכס של בן משפחה

20 שנות נסיון משרדנו הם יתרון עבורך ופשוט שווים לך הרבה כסף

אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים עבור הלקוחות שלנו ועושים זאת מתוך תחושת שליחות, ביחס חברי ואישי ובמקצועיות שצברנו במשך 20 שנים בתביעות פינוי מושכר, נסיון שאני מבקש לרתום לטובתך.

למשרדי אינספור הצלחות בתביעות לפינוי מושכר ברחבי הארץ – מהצפון ועד לאילת, שהושגו באמצעות מנגנון מוכח ויעיל שפיתחתי לפינוי השוכר מהדירה במהירות המרבית ולצורך גביית דמי השכירות עבורך.

בשל הניסיון המוכח של משרדי, חלק מלקוחות המשרד הם עורכי דין בעצמם וכן לקוחות שהופנו ע"י עורכי דין אחרים, מתוך הבנה כי מומחיות ויעילות בתביעות פינוי המושכר, שווה להם וללקוחות שלהם הרבה מאוד כסף.

יעד העל שלי הוא לפנות את השוכר מהדירה שלך במהירות המרבית מתוך ידיעה שבכך אני חוסך לך הרבה מאוד כסף !

לכן אני אלחם עבורך לקבלת החזקה בדירה שלך במהירות המרבית כי זה מגיע לך ולצורך כך ארתום את כל שנות ניסיוני ואת המערכת המקצועית המיומנת המסייעת של משרדי להצלחתנו המשותפת.

לרשותך עומד מנגנון יעיל, ותיק ומקצועי שיפעל עבורך ללא פשרות, תוך חשיבה יצירתית ופיתרונות מותאמים למקרה המסוים שלך –שיכול להביא לעיתים לגביית החוב מהשוכר כבר בשלב התביעה לפינוי מושכר.

אני דוגל בזמינות של משרדי ומתחייב בפניך שכל פניה מצידך תענה עוד באותו היום ולא יותר מאוחר מיום המחרת.

באמצעות "שיטת שלושת השלבים" שפותחה במשרדי, המעטפת המשפטית שאנו מספקים ללקוחותינו כוללת כמובן ליווי בכל שלבי פינוי המושכר בתביעת פינוי מושכר בבית המשפט, בביצוע הליך הפינוי בהוצאה לפועל ובטיפול בגביית הנזקים שגרם לך השוכר.ים

מהי "שיטת שלושת השלבים" / "שיטת ת.מ.ך" של משרדנו ?

שיטת פינוי המושכר לפיה פועל משרדנו מחולקת לשלושה שלבים:

תביעה לפינוי מושכר / מימוש פסק הדין לפינוי מושכר / כסף – גביית דמי השכירות והנזקים שנגרמו לך – או בקיצור – שיטת ת.מ.ך.

השלב הראשון, תביעה לפינוי המושכר בבית המשפט עד למתן פסק דין.

השלב השני, מימוש פסק הדין לפינוי מושכר בהליך הוצל"פ בסופו נפנה את הדירה מתכולת השוכר, נחליף מנעולים בדירתך ונמסור את מפתחות הדירה לידך.

השלב השלישי, כסף! נפעל  לגביית חובות דמי השכירות והנזקים שנגרמו לך ע"י הדייר.

לפי רצונך, אוכל לסייע גם בהשכרת הדירה לשוכר חדש שהתאמתו תיבדק על ידי משרדי ואנו נדאג שבמסגרת הסכם השכירות יסופקו לך בטחונות שהפעם תקבל את דמי שכירות בזמן וללא דאגות.

"שיטת שלושת השלבים" הנה דינמית ומותאמת למקרה האישי שלך ונועדה להחזיר אותך במהירות ובבטחה למצב בו היית לפני ההתקשרות הלא מוצלחת עם הדייר הבעייתי.

השלב הראשון –תביעה לבית המשפט לפינוי דייר 

תביעה לפינוי מושכר מכילה סעד עיקרי לפינוי המושכר בלבד וסעד משני להשבת להוצאות משפטיות.

המשכיר יוכל להגיש בכל שלב תביעה בגין נזקיו הכספיים בהליך נפרד, ללא צורך בקבלת רשות מבית המשפט.
כלומר, "פיצול הסעדים" (האפשרות לפצל את התביעות כנגד הדייר) הוא מיידי ומאפשר לנו לפעול לגביית הנזקים שהדייר גרם לך במקביל או לאחר שנפנה את המושכר עבורך.
למעשה מדובר בהליך משפטי שלם שמרוכז ומנוקז להליך קצר ויעיל ולכן יש לצרף לכתב התביעה את כל הטענות, תצהירי עדות ראשית, חוות דעת מומחה, ככל שיש צורך בכך, אסמכתאות משפטיות ואת המסמכים הנוגעים לתביעת פינוי המושכר.
כך גם על השוכר, הנתבע, לפעול, בתוך 30 ימים מהמועד שהומצא לו כתב התביעה.

השלב השני – מימוש פסק הדין לפינוי דייר באמצעות הוצאה לפועל

ככל שהדייר לא מכבד את פסק הדין לפינוי מושכר שניתן כנגדו ולא מפנה את המושכר, נממש את פסק הדין שניתן לפינוי מושכר בכך שנפתח תיק הוצאה לפועל לפינוי המושכר ובסופו, נפנה את תכולת המושכר ששייכת לדייר, נדאג להחליף את המנעול בדירה ונמסור לך את החזקה בדירה.
פעילות זו מתבצעת על ידי משרדנו ולא נדרשת ממך מעורבת מלבד לקבל את מפתחות הדירה חזרה לידך.

השלב השלישי – כסף ! השבת הנזק הכספי שנגרם לך ע"י הדייר

מטבע הדברים, ככל שפרק הזמן שחלף מהמועד בו השוכר הפסיק לשלם את דמי השכירות עד לפינוי המושכר בפועל גדול יותר, כך גם הנזק הכספי שנגרם גדל.

לעיתים קרובות לאחר שהדייר הבעייתי מפסיק לשלם דמי שכירות למשכיר, המשכיר "נופל בפח" פעם נוספת כאשר הוא מאמין ו/או רוצה להאמין להבטחות השוכר כי התשלום יוסדר וכי הוא יתקן את דרכיו.
אלא, שהבטחות אלה ברובן המוחלט של המקרים לא מתקיימות ובכך מוצא עצמו המשכיר מאבד זמן יקר בתהליך פינוי הדירה וגידול בהיקף הנזקים והחובות כלפיו.

הדרך לצמצם את הפגיעה הכספית, היא להקדים ולהגיש תביעה לפינוי מושכר ולבצע את כל הדרוש כדי להשלים את פינוי המושכר במהירות.

לאחר מכן, יש לנקוט בהליכי גבייה כנגד השוכר ו/או הערבים מטעמו, אם ע"י הפעלת ערבות בנקאית ואם ע"י הגשת שטר חוב או המחאות חוזרות בלשכת ההוצאה לפועל ובמידת הצורך בהגשת תביעה כספית כנגדו.

 

פנה למשרדנו עוד היום ואנו נסייע לך לקבל את הנכס היקר שלך חזרה לידך ביעילות ובזמן המהיר ביותר !

המהירות והיעילות של משרדנו שווים לך הרבה כסף !

אתם לא לבד – אני נחוש לסייע לכם!

אתם מוזמנים לעיין במשוב לקוחות משרדנו וביתר המאמרים והפרסומים של משרדנו בתקשורת ולדוגמאות של פסקי דין לפינוי מושכר בהם סייע משרדנו לבעלי דירות בדיוק כמוך.

לעיונך מאמרים פרי עט משרדנו וכן דוגמאות למקרים ולפסקי דין לפינוי מושכר בהם סייע משרדנו ללקוחות בדיוק כמוך.

להורדת המדריך המלא לפינוי מושכר ללא תשלום – לחץ כאן

בהצלחה!

תודות
לקוחותינו

עוד רגע ואנו מדברים

לקבלת מידע נוסף אנא צרו קשר באמצעות מילוי הפרטים הבאים

שאלות ותשובות  – איך ניתן לפנות שוכר שלא משלם?

להלן מספר שאלות שוודאי יקלו עליך להבין כיצד מתנהלת תביעה לפינוי שוכר ואיך מפנים שוכר שלא משלם.
פינוי שוכר מדירה – מה צריך המשכיר לעשות כאשר השוכר מסרב לפנות את הדירה?

כמעט בכל מקרה שמגיע למשרדי, השוכר אינו רשאי להישאר עוד במושכר, אם מאחר והסכם השכירות הסתיים והשוכר לא מפנה את הדיר ואם מאחר והשוכר לא משלם דמי שכירות.

כמובן שההפרה השכיחה ביותר היא כאשר השוכר לא משלם דמי שכירות ומסרב לפנות הדירה.

למרות התסכול, למשכיר אסור לנקוט בצעדים חד צדדיים ללא אישור בית המשפט על מנת שהוא לא ימצא את עצמו כצד שמפר את הסכם השכירות.

הדרך המשפטית הנכונה ביותר שיש למשכיר היא להגיש תביעת פינוי דייר, כאשר בתביעה זו המשכיר עותר לקבל צו פינוי שוכר שמתיר לו לפנות את הדייר מהדירה.

לא בכדי נקבע כי תביעה לפינוי שוכר תתברר בדרך מהירה ויעילה ביחס לשאר התביעות המשפטיות.

ככל שהמשכיר יבצע תביעה לפינוי דייר במקצועיות הנדרשת, התביעה תתברר ביעילות בתוך כ- 60 יום ממועד הגשת התביעה על ידי המשכיר.

מעבר למטרה של פינוי השוכר מהמושכר עצמו, המטרה היא גם לגרום לעצירת הנזקים הכספיים שנגרמים למשכיר.

חשוב לציין, כי תביעה לפינוי שוכר היא הדרך החוקית היחידה לפינוי השוכר, כאשר כל האמצעים האחרים לדחוק את השוכר מחוץ למושכר כמו על ידי ניתוק החשמל או המים בנכס, הם בגדר דין עצמי ובלתי חוקיים.

גם פניה למשטרת ישראל בשלב זה לא תסייע שכן, המשטרה לא מוסמכת להכריע מי אלא רק בית המשפט. חלקה של המשטרה בהליך הפינוי הנו רק במסגרת הליכי הוצל"פ לפינוי השוכר, לאחר שניתן צו פינוי שוכר.

הדייר לא משלם שכירות – מתי ניתן להגיש תביעה לפינוי שוכר ?

אין תנאי סף למספר החודשים בהם הדייר הפסיק לשלם דמי שכירות. למעשה, החל מהחודש הראשון בו לא שולמו דמי שכירות ניתן להגיש כתב תביעה לפינוי שוכר.

כמובן שאין למהר ולהגיש תביעה לפינוי שוכר באם ישנו קושי חד פעמי ואמיתי מצד השוכר לשלם דמי שכירות, אך המשכיר צריך לבחון האם מדובר בקושי אמיתי והשוכר מתנצל ומבקש לשלם את החוב בהקדם או שהמשכיר נאלץ לרדוף אחר הכסף המגיע לו וכאן כבר יש לבחון צורך בהליך משפטי.

נגמרה תקופת השכירות והשוכר לא מפנה את הדירה – מה עושים ?

כאשר תקופת השכירות נגמרה, השוכר מאבד את זכותו המשפטית להחזיק במושכר ולכן אם השוכר לא מפנה את הדירה, יש להגיש כנגדו תביעה לפינוי שוכר.

אין צורך ולא מומלץ להשתהות מעבר למועד שנקבע לפינוי השוכר, השוכר ידע כי הוא צריך לפנות את המושכר כבר שחתם על הסכם השכירות ולכן מומלץ להימנע מלהיגרר אחר הבטחות של השוכר לפינוי שהוא "ימצא דירה" או "שהוא מחפש דירה שתתאים לו..". מומלץ לקבל החלטה ולהגיש תביעה לפינוי שוכר שתוכל לחסוך למשכיר נזקים כספיים רבים.

מדוע המשכיר לא רשאי לפנות את הדייר בעצמו ?

למרות שהמשכיר ידוע שהסכם השכירות נגמר ויש הסכם שכירות בין הצדדים שקובע שהסכם השכירות הסתיים, עדיין מדובר במחלוקת משפטית, ולכן רק בית המשפט רשאי לקבוע כי אכן השוכר הפר את הסכם השכירות ולצוות עליו לפנות את המושכר.

מה עלול להיגרם למשכיר אם יפנה את הדייר בכוח, כלומר בדין עצמי ?

בהעדר פסיקה של בית המשפט, המשכיר עלול להיתבע על גרימת נזק לשוכר ו/או שימוש אסור בכוח.

נתקלתי במצבים בהם ניסיון לפנות שוכר באופן עצמאי הסתיים בתרחישים קשים לרבות מקרי אלימות ומעצר של המשכיר.

 

תביעת פינוי שוכר מדירה

תביעה לפינוי שוכר נועדה למטרה אחת והיא פינוי השוכר מהדירה. מאחר ובמקרים רבים, בשלב זה השוכר צבר חובות כספיים כלפי המשכיר בדרך כלל כתוצאה מאי תשלום דמי שכירות, שמטבע הדברים המשכיר ירצה לתבוע את השוכר.

לכן, למרות הכלל כי יש לכרוך לתביעה את כל הסעדים שעומדים לצדדים, בתביעה לפינוי שוכר ניתן להגיש תביעה כספית בנפרד, במקביל או לאחר סיום התביעה לפינוי שוכר, ללא צורך בקבלת אישור לכך מבית המשפט.

כלומר, המשכיר יוכל לפנות את השוכר מהדירה, לבדוק את היקף הנזקים שנגרמו לו ואז להחליט מתי וכיצד לתבוע את השוכר בגין הנזקים שנגרמו לו.

תביעה לפינוי שוכר היא תביעה מרוכזת, כלומר, בשונה מהליכים משפטיים אחרים שמתנהלים בשלבים, בתביעה לפינוי שוכר יש לצרף כבר בשלב הגשת התביעה, תצהירי עדות ראשית מטעם התובעים, רשימת מסמכים וראיות עליהם מבוססת התביעה.

 בתוך כמה זמן ניתן פסק דין לפינוי שוכר?

תקנות סדר הדין האזרחי החדשות קובעות כי תביעה לפינוי דייר תידון עד שלושים יום לאחר שחלף המועד להגשת כתב ההגנה, כלומר, לאחר כ- 60 יום ממועד הגשת התביעה.

ברוב המקרים, בית המשפט שומע את הצדדים במסגרת הדיון ובסופו קובע את פסק הדין. יתכן כי פסק הדין יינתן גם לאחר הדיון אולם בסמיכות אליו.

מהי עמדת בית המשפט לגבי תביעות פינוי דייר מדירה?

בית המשפט דן בסעד הפינוי בלבד.

בית המשפט בוחן את הסכם השכירות – האם ההסכם הופר או הסתיים?

האם המשכיר זכאי לבטל את הסכם השכירות ולפנות את המושכר?

בניגוד לאמירות ששמעתי מלקוחות, בית המשפט לא שוקל במסגרת שיקוליו את מצבו הכלכלי או האישי של השוכר.

כך שגם אם השוכר או השוכרת הם הורה יחידני, גם אם מדובר בשוכר שהוא משפחה מרובת ילדים או אפילו מבוגרים, אין לכך השפעה על ההכרעה בפסק הדין.

ככל שבית המשפט הגיע למסקנה כי המשכיר זכאי לקבל פסק דין לטובתו המורה על פינוי המושכר, יינתן פסק דין לפינוי המושכר בצירוף הוצאות משפט לטובת המשכיר, במנותק ממצבו האישי של השוכר.

כפי שפירטנו, את פסק הדין לפינוי שוכר יש לממש במקרה הצורך במסגרת הליכי הוצאה לפועל לפינוי שוכר, על מנת להביא לתוצאה סופית של דירה פנויה והשבת החזקה בה לידי המשכיר.

חשוב לציין כי אנו מספקים למשכיר ליווי משפטי מלא מהשלב בו הוא פנה אלינו, הגשת תביעת פינוי דייר ועד לשלב בו המשכיר מקבל את מפתחות המושכר לידיו, רגע מכונן מבחינת המשכיר.

במקביל או בהמשך אנו פועלים להשיב למשכיר את נזקיו הכספיים.

לאחר שקיבלת פסק דין לפינוי שוכר, האם ניתן לפנות את השוכר סוף סוף?

עדיין לא.

גם לאחר שניתן פסק דין לפינוי מושכר, עדיין המשכיר לא יכול לפנות את השוכר אלא רק על ידי הוליכי הוצאה לפועל לפינוי מושכר. לא ניתן גם לפנות למשטרה עדיין שתפעל רק במסגרת צו שינתן ע"י לשכת ההוצאה לפועל

מדוע לאחר שניתן פסק דין לפינוי מושכר לא יכול המשכיר לפנות את השוכר בעצמו ?

לא בכדי נקבע כי פסק דין שניתן בבית משפט יבוצע אך ורק באמצעות מערכת ההוצאה לפועל וגם במקרה זה, ניתן לפעול לביצוע פסק הדין לפינוי המושכר רק באמצעות ההוצאה לפועל ולאחר קבלת האישורים המתאימים.

הכלל כי לא ניתן לפעול בעצמכם חל גם לאחר שניתן פסק דין. גם אז יש צורך בכלים שמעניקים לנו ההוצאה לפועל לצורך פינוי השוכר.

האם ישנם אמצעים נוספים העומדים לרשות המשכיר המבקש פינוי מדירה?

ככל שאנו מוצאים לנכון בתיק מסוים לנהל "הליך טרום משפטי" מול השוכר בניסיון להוציא אותו המושכר ללא תביעת פינוי שוכר, אנו עושים זאת.

במהלך 20 שנות ניסיוננו, פיתחנו שיטות מגוונות במסגרת הליך טרום משפטי לגרום לשוכר לפנות את המושכר ללא תביעת פינוי שוכר.

חשוב לציין כי הליך טרום משפטי לא תמיד מצליח, אך הוא לא פוגע ביכולת להגיש תביעה לפינוי מושכר מיד לאחר שהגענו למסקנה שיש לעשות כן.

מיותר לציין כי שאר הסעדים העצמיים כמו ניתוק החשמל והמים בנכס, הם בלתי חוקי היות שמדובר בעשיית דין עצמי. גם תלונה במשטרה לא יעילה משום שהמשטרה בשלב זה אלא רק לאחר שניתן פסק דין לפינוי שוכר ורק במסגרת הליכי הוצאה לפועל לפינוי שוכר.

פינוי מדירה באמצעות הוצאה לפועל

לאחר שניתן פסק דין לפינוי שוכר על השוכר לפנות את הדירה בכוחות עצמו.

כאשר השוכר לא מכבד את פסק הדין ולא מפנה את המושכר, הדרך לפנות את השוכר מהדירה פיזית היא באמצעות הוצאה לפועל לפינוי שוכר.

ההוצאה לפעול כשמה כן היא, מטרתה לממש את פסק הדין במסגרת הליכי הוצל"פ לפינוי שוכר.

לא מדובר בהליך הוצאה לפועל לגביית חובות כספיים מהשוכר, אלא, לצורך מימוש פסק הדין ופינויו של השוכר מהמושכר באמצעות צו לפינוי מושכר תקף, בליווי משטרה וע"י קבלן פינוי מורשה מההוצאה לפועל.

פינוי דירה שכורה לפני תום החוזה

ככל שהשוכר מילא את הסכם השכירות כפי שהוא התחייב והוא מבקשת לסיים את תקופת השכירות מסיבות כלשהן, הוא יכול לבקש לפנות את המושכר לפני תום תקופת השכירות ולהמציא שוכר חלופי ראוי במקומו.

על השוכר החליפי ליטול על עצמו את כל ההתחייבויות הכספיות והכלליות במסגרת הסכם השכירות, כאשר ברור שעל השוכר החליפי להיות אדם ושוכר נורמטיבי.

האם ניתן לפנות דירה בכוח?

לא ניתן לפנות שוכר בכוח ללא צו פינוי שוכר, אך כן מותר לפנות שוכר מכוח הדין.

כל סעד עצמי הנו אסור.

על המשכיר לפנות בתביעה לפינוי שוכר ובמידת הצורך בהליכי הוצל"פ לפינוי מושכר. לא בכדי הדין מאפשר לו לעשות כן. במסגרת הליכי הוצאה לפועה ניתן להוציא את השוכר בכוח הדין.

כיצד לפנות שוכר מבלי לוותר על הנזקים הכספיים שנגרמו?

כיוון שבהליך פינוי דייר ניתן לתבוע רק את פינויו של הדייר, הדין מאפשר להגיש במקביל או לאחר פינוי המושכר, תביעה כספית לבית המשפט בגין כל הנזקים הכספיים שנגרמו למשכיר בשל שהותו של הדייר בדירה: נזק לרכוש, הפסד שוכרים וכדומה.

השוכר טוען שהוא דייר מוגן – מה זה דייר מוגן?

במקרים רבים בעלי מושכר פונים וטוענים כי השוכר אמר להם שהוא דייר מוגן והיא אפשר לפנות אותו.

ברב המוחלט של המקרים מדובר באמירה לא נכונה ולשון המעטה.

דייר מוגן הוא דייר שיש לו זכות בדירה מכח דיירות מוגנת והוא שילם "דמי מפתח" עבור הדירה.

ברב המקרים שמגיעים לשולחני, מדובר בשוכרים ששכרו את המושכר בהסכם שכירות "בלתי מוגנת", כלומר הסכם שכירות רגיל לכל דבר שלא מקנה לשוכר זכויות מעבר למה שנרשם בו ובוודאי שלא הגנה מפני פינוי המושכר.

בתחילה, כאשר האח ביקש את כספו, הם עדיין הבטיחו לו שהם כבר ישלמו. כאשר האח הבין ששני אחיו מוליכים אותו שולל והתעמת איתם, הם הכחישו שקיבלו ממנו כספים ואף הכחישו שמהכספים שהוא הפקיד בידיהם הם קנו נכס על שמם.

לאחר שהאח פנה למשרדנו, הוגשה תביעה מתאימה והוגשו עיקולים על נכסי האחים.

למרות שלא היו הסכמים בין הצדדים ולא היו אישורים על העברות כספיות, הצלחנו לנצח עבורו את התביעה והשגנו לו את כספו ואת חלקו בנכס שנרכש חזרה.

תפריט נגישות