אין כמו תודה מלקוח מרוצה

הגעתי למשרדו של אלי מור בעניין אולם מסחרי. לא אשקר שעשיתי בירור במספר משרדים אבל הלב שלי נטה לחזור למשרדו של אלי ואכן בחרתי בטוב ביותר. האופציות היו המשך שכירות במחיר ריאלי מה שלא היה עד היום, או פינוי מושכר. אלי שלח דרישה בעניין. והייתי נכון לכל התפתחות. מכתב הדרישה עשה את העבודה. כל מילה ומילה בו הייתה כתובה בחוכמה, ונתנה לצד השני להבין שאלה בלבד האופציות שברשותו, ואכן נכונו להסכם שכירות חדש עם סכומים ריאלים מבעבר, ונחתם הסכם על הצד הטוב ביותר. בחלומות הורודים שלי לא תיארתי לעצמי שזאת תהיה התוצאה, ומרוצה מאוד ממה שהושג. נתתי על קצה המזלג מהמקרה שלי. כמובן הוא יותר מפורט ומורכב. אלי מגלה בקיאות בכל העיניינים.תומך, ובעיקר משרה ביטחון...ממליץ בחום למי שנדרש לשירות משפטי כזה או אחר לטעום במעט את החויה שחויתי, ובסופו של דבר לא יתאכזב. ידע.נסיון עצום, והבנה. נותנים הרגשה טובה ורוגע...וב"ה גם תוצאות. זה שווה את הכל.
צף כהן
אלי היקר, מצאנו אותך בחיפוש שעשינו באינטרנט והגענו אליך לפגישת יעוץ, כבר בשיחה הראשונה הבנו שיש על מי לסמוך והבנו שאנחנו בידים טובות. קיבלנו תחושת ביטחון מלאה. ברצוננו להביע את תודתנו האישית והערכתנו הרבה עבור הטיפול המקצועי והמסור, היחס האישי, הסבלנות והגישה השירותית לאורך כל הדרך ועד לסיום המוצלח, ישר כח!!! תודה על מענה לכל היסוס ושאלה, תודה על זמינות אינסופית, הגינות ואכפתיות ותודה על עבודה אדיבה ונפלאה ממליצים בחום על שירותיו המעולים של עו"ד אלי מור מאיתנו משפחת משיח
משפחת משיח
זה התחיל בזה שנתבעתי על ידי שכן . התביעה הייתה כרעם ביום בהיר מעולם לא נתבעתי וקיבלתי זאת קשה , כאשר חבר המליץ לי בחום על משרד עורכי הדין של אלי מור. הגעתי לפגישה במשרד עם אלי וכעבור מספר דקות כבר הרגשתי בידיים טובות וכך היה עד סוף הייצוג שלי. אלי נסך בי בטחון ורוגע . לכל אורך הייצוג ידעתי שייש לי עורך דין מקצועי תומך מסביר וממוקד מטרה כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בשבילי וכך היה . אני מודה לו ולמשרדו מקרב לב על הכל וכמובן על התוצאה של התביעה שבסיומה מצאתי את עצמי זוכה בחיבוק מהשכן ביטול התביעה והסכמה ביני לבן השכן על כל המחלוקות דבר שנראה בגדר אשליה . אני מודה לו מקרב לב על התמיכה על הסבלנות המקצועיות וכמובן על התוצאה תודה רבה !!!ממליץ בחום על משרד אלי מור .
אבישי חסון
אני ממליץ בחום על עורך דין אלי מור שהוא מומחה בתחומו,כמו שאומרים "תותח אמיתי" בעל אוזן קשבת, נותן יחס אישי ודואג לכל פרט.אני מרוצה מאוד מהיצוג שלו אותי ובטוח שאפנה אליו שוב בכל בעיה שבה אצטרך ייצוג משפטי
יצחק סויסה
עורך דין אלי מור הוא זן נדיר של אדם קשוב שתמיד נכון לעזור הוא מעולם לא קושר את הדברים באינטרסים וממון וגם כאשר הוא גובה כי הוא חייב לגבות תמיד זה נעשה בהוגנות והוא משרה בך הרגשה שאתה חייב לו יותר על פועלו. השקט שהוא משרה והרוגע במחיצתו מקנים לך חווית שירות שקשה מאד למצוא בימינו אנו ועל כך יישר כוח ומי יתן וירבו כמותו!
בני שמש
איש מקצוע מעולה, אמין וזמין. תמיד קשוב ובעל ניסיון ארוך שנים במקצוע. אני ממליץ עליו בחום ובביטחון רב.
יריב פלד
אלי מור הוא עורך דין מצוין, אך לפני כן בן אדם. התחושה שלי הייתה שיש לי שותף מקצועי, קשוב, יצירתי סבלני ונאמן לאורך כל הדרך והתוצאות היו מעולות. ממליץ על אלי בחום רב!
עודד יבין
מהכרותנו האישית והמקצועית עם עו"ד אלי מור בטיפול בתיקים שלנו, ניתן רק לשבח אותו כמקצוען, אכפתי, אנושי, מהיר ומדויק וכמובן אמינות מעל הכל. ליווי מקצועי וסובלני לאורך כל הדרך. חברים ומכרים שקיבלו את המלצתי -יצאו שבעי רצון ותשבחות. ממליצה מאד!
ליאורה ואורי טשרנובילסקי
אמין, מקצועי,ליווי אישי לאורך כל הדרך. ממליצה בחום
שרה גינדין
קשוב, אכפתי, הכי שם בשביל הלקוח. מומלץ בחום!!!
רועי קניג
ישר, אמין ומקצוען אמיתי. ממליץ בחום.
בני אשכנזי
תודה רבה אלי על עבודה יסודית, מקצועית ואמינה. מרגע שפנינו אליך, הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, נתת לנו בטחון שהנושא יטופל על הצד הטוב ביותר ואכן כך היה. התנהלת מולנו בשקיפות, בסבלנות, בהכלה, עד לתוצאה הרצויה, בדיוק כפי שהבטחת!
פוקס רותם ועומר
עו״ד מצוין! מאד מקצועי וחילץ אותי מצרות רבות. נעים הליכות, חד ובעיקר תמיד מצליח! ממליץ בחום.
אורן סרנגה
אלי היקר, אז אחרי שהכל נגמר ובשעה טובה נכנסו לדירה, הגיע הזמן לומר תודה. תודה על הליווי המקצועי, תודה על הסדר המופתי בהובלת החוזה מול המוכרים, תודה על זה שדאגת לאינטרסים שלנו בתור קונים בעסקה מאוד גדולה עבורנו, תודה על הליווי בנושא המשכנתא מול הבנק, תודה על העצות הפיננסיות בתהליך חלוקת התשלום מול המוכרים, תודה על זמינות ועזרה בכל שאלה שעלתה מרגע תחילת התהליך ועד קבלת המפתח, תודה על זה שמקביל לקניית הבית החדש, דאגת גם לחוזה מכירה של הבית הישן ובכך ידעתי שאני מוגן מכל הכיוונים וישנתי בראש שקט. בקיצור, תודה על הכל. זמין, מקצועי, סבלני, מסודר והכי חשוב, בנאדם. בהחלט אמליץ עלייך לכל מי שמחפש עו״ד בעסקת מקרקעין. אז תודה רבה וניפגש בעסקה הבאה תודה על שהיית וליווית אותנו לאורך כל התהליך תודה שעכשיו אנחנו יכולים לישון בשקט תודה תודה תודה!!!!
דנה ואלעד ארגוב
המפתחות בידנו!!! ממליצים בחום רב על עו"ד אלי מור. שהצליח להוציא דייר בעייתי מאוד שלא שילם שכירות, ובכך החזיר לנו את הנכס!! כבר מהרגע הראשון הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, אלי כבר בהתחלה שידר ביטחון רב וידע עצום בנושא!! ואכן תוך תקופה קצרה קיבלנו את הנכס שלנו בחזרה!! חלום!!! תודה רבה לך אלי תודה על שהיית וליווית אותנו לאורך כל התהליך תודה שעכשיו אנחנו יכולים לישון בשקט תודה תודה תודה!!!!
רחלי ואלי וייס
כשפניתי למשרד, קיבל אותי עו"ד אלי מור, התייחס והקשיב באדיבות לכל בקשותיי, נתן מענה מבחינת ידע, זמינות ותשובות לכל השאלות. ממצב של חוסר וודאות- נתן לנו את ההרגשה הכי בטוחה שיש. אלפי תודות על הטיפול המסור והמהיר!
ליאת לב
אלי המיוחד, אתה אדם מיוחד בעל מידות טובות, מוסר עבודה גבוה שאין שני לו, מילה אצלך היא מילה ושעה זו שעה. נדיבות, רוחב לב ומקצועיות מעל הכל. הכי מיוחד בך, שאצלך "השתן לא עלה למוח" ואתה תמיד נותן שירות בגובה העיניים. שרק תמשיך ותגיע לשיאים גבוהים ביותר. תודה על הכל. יישר כח.
ענבל הדר
קיבלנו מעו"ד אלי מור טיפול מקצועי ברמה גבוהה ולשביעות רצוננו המלאה אלי היה תמיד זמין עבורנו, סבלני יעיל והודות לטיפולו המקצועי העניין שלשמו פנינו נפתר בצורה טובה ביותר.
אתי אופק
שמי מאיר אורנשטיין ואני עובד רבות עם עו״ד אלי מור גם בעניני עמותות וגם בעניני נדל״ן. אני ממליץ עליו בחום רב. אלי מקצוען , אדיב , זמין , מבין עניין בצורה מהירה . בקיצור תותח על ! ממליץ בחום רב ואשמח להמליץ בשיחה אישית במקרה ותהיו מעונינים..
מאיר אורנשטיין
בעריכת דין, כמו ברפואה, ישנם תחומי התמחויות ומומחיות. ולראיה, גם אני, עורכת דין במקצועי, פניתי לעו"ד אלי מור בנושא פינוי מושכר שהשוכרת השתלטה עליו וסירבה לפנותו. עו"ד מור ייצג וטיפל בי נאמנה ושמר על זכויותיי בצורה מיטבית, כי אין תחליף לניסיון ומקצועיות! תודות והערכה לך אלי היקר!
שירלי גינצבורג, עו"ד
לאלי שלום רב, עם סיום עסקת המכירה/קניה של הבית של סבתא, רצינו להודות לך תודה גדולה מאוד. תודה על תשומת הלב, תודה על הזמן, על ההשקעה ועל הרגישות הרבה שלך. אין לנו ספק שבלי כל אלה לא היינו מגיעים לנקודת סיום מוצלחת זו. ברור לנו גם כי לא כל אחד היה מגלה מסירות וסבלנות כמו שלך. אנו מקווים שלא נזדקק בקרוב לשרותי עו"ד...אבל אם כן, זה יהיה רק אתה. תודה רבה על הכל
עינב ויניב. הנכדים
היי אלי רצית להגיד תודה על הטיפול הזריז והאמיתי בבעיה אחרי 3 וחצי חודשים הדירה מושכרת לדייר טוב, וגם זה באמצעותך. להבא נלמד לא להיכנס לצרה כזאת שוב ולהיוועץ בך לפני. אז שוב תודה לי ונהיה בקשר
רומן פינקין
עו"ד אלי מור שלום רב, רק רציתי להודות לך על הטיפול האישי והמקצועי אשר זכיתי ממך. תודה על מקצועיות, זמינות ויחס אישי. שמח שזכיתי להכיר עו"ד מקצועי ואדם נפלא קשוב וסובלני. אלי, המון תודה ורק שתדע שהרווחת ביושר לקוח וגם חבר.
עמית גרוס
אלי שבוע טוב ההפקדה נקלטה, תודה מודה לך על הסיוע המשפטי והאישי בכל התהליך שהיה מורכב ביותר בהצלחה
נפתלי נרקיס
ממליצה על עו״ד אלי מור בחום רב ! טיפל עבורינו במכירת הדירה במקצועיות רבה . לאחר מכן עזר לבעלי בעוד מספר דברים . עו״ד תותח ואיש מקסים . ממליצה !
אלינור אורנשטיין
עו"ד מאוד מקצועי ואנושי, השרה בי תחושת בטחון וסיפק מענה מלא לענייני המשפטיים. ממליצה בחום.
רחל הירש
רכשתי דירה באמצעות עו"ד אלי מור, וזו הייתה החלטה מצויינת. קיבלתי זמינות אינסופית, שירות מקצועי מאוד וכל התהליך בוצע במהירות ויעילות. ממליץ מאוד
דניאל ימין

צרו איתנו קשר

לקבלת מידע נוסף אנא צרו קשר באמצעות מילוי הפרטים הבאים