אין כמו תודה מלקוח מרוצה

אלי היקר, אז אחרי שהכל נגמר ובשעה טובה נכנסו לדירה, הגיע הזמן לומר תודה. תודה על הליווי המקצועי, תודה על הסדר המופתי בהובלת החוזה מול המוכרים, תודה על זה שדאגת לאינטרסים שלנו בתור קונים בעסקה מאוד גדולה עבורנו, תודה על הליווי בנושא המשכנתא מול הבנק, תודה על העצות הפיננסיות בתהליך חלוקת התשלום מול המוכרים, תודה על זמינות ועזרה בכל שאלה שעלתה מרגע תחילת התהליך ועד קבלת המפתח, תודה על זה שמקביל לקניית הבית החדש, דאגת גם לחוזה מכירה של הבית הישן ובכך ידעתי שאני מוגן מכל הכיוונים וישנתי בראש שקט. בקיצור, תודה על הכל. זמין, מקצועי, סבלני, מסודר והכי חשוב, בנאדם. בהחלט אמליץ עלייך לכל מי שמחפש עו״ד בעסקת מקרקעין. אז תודה רבה וניפגש בעסקה הבאה תודה על שהיית וליווית אותנו לאורך כל התהליך תודה שעכשיו אנחנו יכולים לישון בשקט תודה תודה תודה!!!!
דנה ואלעד ארגוב
המפתחות בידנו!!! ממליצים בחום רב על עו"ד אלי מור. שהצליח להוציא דייר בעייתי מאוד שלא שילם שכירות, ובכך החזיר לנו את הנכס!! כבר מהרגע הראשון הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, אלי כבר בהתחלה שידר ביטחון רב וידע עצום בנושא!! ואכן תוך תקופה קצרה קיבלנו את הנכס שלנו בחזרה!! חלום!!! תודה רבה לך אלי תודה על שהיית וליווית אותנו לאורך כל התהליך תודה שעכשיו אנחנו יכולים לישון בשקט תודה תודה תודה!!!!
רחלי ואלי וייס
כשפניתי למשרד, קיבל אותי עו"ד אלי מור, התייחס והקשיב באדיבות לכל בקשותיי, נתן מענה מבחינת ידע, זמינות ותשובות לכל השאלות. ממצב של חוסר וודאות- נתן לנו את ההרגשה הכי בטוחה שיש. אלפי תודות על הטיפול המסור והמהיר!
ליאת לב
אלי המיוחד, אתה אדם מיוחד בעל מידות טובות, מוסר עבודה גבוה שאין שני לו, מילה אצלך היא מילה ושעה זו שעה. נדיבות, רוחב לב ומקצועיות מעל הכל. הכי מיוחד בך, שאצלך "השתן לא עלה למוח" ואתה תמיד נותן שירות בגובה העיניים. שרק תמשיך ותגיע לשיאים גבוהים ביותר. תודה על הכל. יישר כח.
ענבל הדר
קיבלנו מעו"ד אלי מור טיפול מקצועי ברמה גבוהה ולשביעות רצוננו המלאה אלי היה תמיד זמין עבורנו, סבלני יעיל והודות לטיפולו המקצועי העניין שלשמו פנינו נפתר בצורה טובה ביותר.
אתי אופק
שמי מאיר אורנשטיין ואני עובד רבות עם עו״ד אלי מור גם בעניני עמותות וגם בעניני נדל״ן. אני ממליץ עליו בחום רב. אלי מקצוען , אדיב , זמין , מבין עניין בצורה מהירה . בקיצור תותח על ! ממליץ בחום רב ואשמח להמליץ בשיחה אישית במקרה ותהיו מעונינים..
מאיר אורנשטיין
בעריכת דין, כמו ברפואה, ישנם תחומי התמחויות ומומחיות. ולראיה, גם אני, עורכת דין במקצועי, פניתי לעו"ד אלי מור בנושא פינוי מושכר שהשוכרת השתלטה עליו וסירבה לפנותו. עו"ד מור ייצג וטיפל בי נאמנה ושמר על זכויותיי בצורה מיטבית, כי אין תחליף לניסיון ומקצועיות! תודות והערכה לך אלי היקר!
שירלי גינצבורג, עו"ד
לאלי שלום רב, עם סיום עסקת המכירה/קניה של הבית של סבתא, רצינו להודות לך תודה גדולה מאוד. תודה על תשומת הלב, תודה על הזמן, על ההשקעה ועל הרגישות הרבה שלך. אין לנו ספק שבלי כל אלה לא היינו מגיעים לנקודת סיום מוצלחת זו. ברור לנו גם כי לא כל אחד היה מגלה מסירות וסבלנות כמו שלך. אנו מקווים שלא נזדקק בקרוב לשרותי עו"ד...אבל אם כן, זה יהיה רק אתה. תודה רבה על הכל
עינב ויניב. הנכדים
היי אלי רצית להגיד תודה על הטיפול הזריז והאמיתי בבעיה אחרי 3 וחצי חודשים הדירה מושכרת לדייר טוב, וגם זה באמצעותך. להבא נלמד לא להיכנס לצרה כזאת שוב ולהיוועץ בך לפני. אז שוב תודה לי ונהיה בקשר
רומן פינקין
עו"ד אלי מור שלום רב, רק רציתי להודות לך על הטיפול האישי והמקצועי אשר זכיתי ממך. תודה על מקצועיות, זמינות ויחס אישי. שמח שזכיתי להכיר עו"ד מקצועי ואדם נפלא קשוב וסובלני. אלי, המון תודה ורק שתדע שהרווחת ביושר לקוח וגם חבר.
עמית גרוס
אלי שבוע טוב ההפקדה נקלטה, תודה מודה לך על הסיוע המשפטי והאישי בכל התהליך שהיה מורכב ביותר בהצלחה
נפתלי נרקיס
עו"ד אלי מור היקר, תודה על השירות האדיב, הליווי הצמוד מתחילת התהליך ועד סופו וכמובן על התוצאה המצוינת.
אלון. א.
עורך דין מור הנכבד, אנו רוצים לברך על פינוי המושכר המהיר, בדיוק כפי שהבטחת לנו. בטוחים שנמשיך לעבוד איתך גם בעתיד בכל נושא שנצטרך.
אביגיל ונתנאל ד.
משרד עורכי דין מור היקרים, תודה על הכל ! טוב לדעת שיש על מי לסמוך שצריך !!
משה. ג.

צרו איתנו קשר

לקבלת מידע נוסף אנא צרו קשר באמצעות מילוי הפרטים הבאים